Projekt "Innowacyjne Techniki Projektowania i Wytwarzania w Branży Lotniczej - SOLIDWORKS/CNC"

16.05.2018 r.

Szanowni Państwo,

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o realizowanym projekcie szkoleniowym „Innowacyjne Techniki Projektowania i Wytwarzania w Branży Lotniczej - SOLIDWORKS/CNC”.

Projekt skierowany jest do 200 osób dorosłych, zamieszkałych teren województwa podkarpackiego zainteresowanych z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych w zakresie szkoleń zawodowych SOLIDWORKS oraz CNC. Szczególnie premiowane podczas rekrutacji będą:

• kobiety,
  • osoby bezrobotne,
  • osoby z niepełnosprawnościami,
  • osoby w wieku powyżej 50 roku życia,
  • osoby zamieszkałe na terenach wiejskich,
  • osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

Informacje o projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie internetowej: www.rarr.rzeszow.pl/projekty

Z poważaniem,

Marcin Cieśliński

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów

e-mail: mcieslinski@rarr.rzeszow.pl