Projekt "Czas na Karierę"

29.03.2017 r.

Nabór do projektu„Czas na Karierę”

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłosiła termin rekrutacji do II edycji projektu
„Czas na Karierę” realizowanego w ramach działania 7.1 RPO WP.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 03.04.2017 r.- 24.04.2017r.

Projekt jest skierowany do kobiet bezrobotnych bądź biernych zawodowo powyżej 29 roku życia zamierzających aktywnie powrócić na rynek pracy. Szczególnie premiowane podczas rekrutacji będą kobiety znajdujące się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy tj.: długotrwale bezrobotne, niepełnosprawne, w wieku powyżej 50 roku życia, zamieszkałe na terenach wiejskich oraz o niskich kwalifikacjach zawodowych.

Projekt obejmuje osoby zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego.

W ramach projektu uczestnicy zostaną objęci kompleksowym wsparciem dającym możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i podjęciezatrudnienia w skład, którego wchodzi:

• Doradztwo zawodowe i opracowanie Indywidualnego Planu Działania (IPD);
  • Szkolenia miękkie oraz zawodowe wg potrzeb kończone uzyskaniem certyfikatu;
  • Pośrednictwo pracy i doradztwo kariery;
  • Zwrot kosztów dojazdu na doradztwo, szkolenia i pośrednictwo pracy;
  • 6 - miesięczne staże na stanowiskach pracy zgodnych z ukończonym certyfikowanym szkoleniem zawodowym – 1750zł/mc;
  • Wsparcie Trenera kariery przez cały okres uczestnictwa w projekcie.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY !!!

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera:

a) osobiście w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów – pokój 307, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.30;

b) pocztą/kurierem na adres pocztowy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów - liczy się data wpływu dokumentów rekrutacyjnych do Biura Projektu, data stempla pocztowego nie może być wcześniejsza od daty rozpoczęcia naboru.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne na następujących stronach internetowych:

www.czasnakariere.com.pl  www.rarr.rzeszow.pl

Szczegółowe informacje dostępne są w biurze projektu:

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szopena 51,

Tel.: 17 86 76 209