Nabór wniosków - „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich"

16.02.2017 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy przyznania wsparcia dla rolników w ramach Poddziałania "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich" finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Program będzie ogromną szansą ponieważ poprzez uruchomienie swojej własnej firmy mieszkańcy terenów wiejskich mogą zdobyć dodatkowe źródło dochodu, pracować u siebie i realizować się zawodowo. Jest to działanie, dzięki któremu będzie możliwość uzyskania 100 000 PLN na swoją własną działalność. Nabór wniosków rozpocznie się od 13 marca i potrwa do 11 kwietnia 2017 roku.

Szczegółowe informacje o zasadach pomocy udzielanej w ramach w.w poddziałania dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.

Teresa Pamuła

Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie