Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom"

09.04.2019 r.

Obrazek

Uprzejmie informuję, że eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" odbędą się dnia 10 maja 2019 r. o godzinie 1000 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Planowany program turnieju:

- godz. 10:00 - rozpoczęcie części pisemnej,

- godz. 11:45 - rozpoczęcie części ustnej,

- godz. 13:30 - podsumowanie turnieju i wręczenie dyplomów i nagród.

W eliminacjach powiatowych turnieju może wziąć udział trzech reprezentantów z trzech grup wiekowych, razem dziewięć osób z każdej gminy.

W związku ze zmianami organizacyjnymi w szkołach obecnie podział na grupy przedstawia się następująco:

Igrupa - uczniowie klas I-VI szkół podstawowych

II grupa - uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy III
III grupa - uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Informację o przebiegu eliminacji gminnych wraz z kartą uczestników prosimy przesłać w terminie do dnia 19 kwietnia 2019 r. na adres e-mail: ugzarzecze@post.pl lub faxem nr 16-640-15-29.

Do eliminacji wojewódzkich przechodzą zwycięzcy swoich grup wiekowych. Eliminacje wojewódzkie turnieju odbędą się 17 maja 2019 r. w Roźwienicy.

Regulamin turnieju znajduje się na stronie internetowej Zarządu Głównego ZOSP RP (www.zosprp.pl).

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego

ZOSP RP