Informacja w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie powiatu przeworskiego

17.06.2019 r.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przeworsku informuje o opublikowaniu w dniu 12 czerwca 2019 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego (Poz. 3196) Rozporządzenia Nr 3/2019 z dnia 12 czerwca 2019 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie powiatu przeworskiego z terminem obowiązywania do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Rozporządzenie nakazuje dodatkowy odstrzał 51 szt. dzików w terminie do dnia 31 sierpnia 2019 r. przez Koła Łowieckie dzierżawionych obwodów łowieckich na terenie pow. przeworskiego w związku z koniecznością obniżenia gęstości populacji dzików.

Rozporządzenie nr 3 2019 w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie powiatu przeworskiego