12.10.2018 r.

11 października Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka uczestniczył w gali wręczenia pamiątkowych statuetek laureatom rankingu Złota Setka Gmin Podkarpacia i akcji Samorządowiec Podkarpacia w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Ranking Złota Setka Gmin Podkarpacia to podsumowanie osiągnięć samorządów województwa podkarpackiego. Podczas gali finałowej uhonorowani zostalirównież samorządowcy, którzy zdobyli najwięcej głosów w plebiscycie „Nowin” Samorządowiec Podkarpacia - Oceniamy Władze. Starosta Powiatu Przeworskiego zdobył III miejsce w kategorii Starosta.

fot. Krzysztof Kapica - źródło: https://nowiny24.pl

• III miejsce Starosty przeworskiego w plebiscycie „Nowin” Starosta Podkarpacia 2018