Gala sportowa w MOK w Przeworsku

20.01.2017 r.
Gala sportowa w MOK w Przeworsku

Wielkim sukcesem sportowców i organizatorów okazała się finałowa Gala Pierwszego Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Powiatu Przeworskiego 2016, która odbyła się w ubiegłą sobotę 14 stycznia o godz. 18 w MOK w Przeworsku. Zwycięzców w dziewięciu kategoriach wyłoniono na podstawie głosowania kibiców.

Opiekę nad wydarzeniem roztoczył m.in. Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Senator RP Mieczysław Golba, który docenił tę pionierską inicjatywę. W samo przedsięwzięcie dzięki determinacji organizatorów - Kamila Płoskonia, Macieja Szewczyka oraz Urszuli Krupa - zaangażowało się wielu sponsorów, którzy nie szczędzili środków dla uhonorowania zwycięzców plebiscytu. Wśród zaproszonych gości nie brakowało przedstawicieli samorządu z całego województwa podkarpackiego, a także wybitnych gwiazd sportu - Jana Domarskiego, Marka Karbarza oraz Agnieszki Sajdutka. Starostwo Powiatowe objęło patronat wspierający to wydarzenie. Wicestarosta Powiatu Przeworskiego Janusz Owsiak wręczył nagrodę za zajęcie 3 miejsca w kategorii Zawodnik Roku Grupa Seniorska. Nagrodę wręczał także Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Krzysztof Bartuś.

• Gala sportowa w MOK w Przeworsku