23 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyły się Finały Wojewódzkich Konkursów Krasomówczych.
Protokół
Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego
Dzieci i Młodzieży Szkolnej
Przeworsk, 23.10.2018
Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Przeworsku
Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku
Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
Patronat Honorowy:
Starosta Powiatu Przeworskiego
Pan Zbigniew Kiszka
Termin i miejsce:
23 października 2018 r. - Przeworsk
Szkoły Podstawowe
Finał XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego Dzieci Szkół Podstawowych:
Lp | Imię Nazwisko | Szkoła | Punkty | Miejsce |
1. | Remigiusz Maciewicz | Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu | 9,1 | I |
2. | Wiktoria Głuchowicz | Zespół Szkół w Krównikach | 8,9 | II |
3. | Tomasz Pipski | Szkoła Podstawowa w Hermanowicach | 8,6 | III |
4. | Martyna Hańczuk | Zespół Szkół w Nehrybce | 8,2 | IV |
5. | Patrycja Turek | Zespół Szkół w Rogóżnie | 8,0 | V |
6. | Aleksandra Luty | Szkoła Podstawowa w Cieplicach | 7,9 | VI |
7. | Wiktoria Chuchła | Zespół Szkół w Ostrowie | 7,9 | VI |
8. | Wojciech Chuchła | Zespół Szkół w Ostrowie | 7,8 | VI |
9. | Daniel Kochan | Szkoła Podstawowa w Sośnicy | 7,6 | VI |
10. | Dawid Bachnacki | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku | 7,3 | VI |
11. | Mikołaj Sobczak | Szkoła Podstawowa w Urzejowicach | 7,2 | VI |
12. | Małgorzata Szczygielska | Szkoła Podstawowa w Skołoszowie | 7,1 | VI |
Szkoły Gimnazjalne
Finał XVIX Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Szkół Gimnazjalnych:
Lp | Imię Nazwisko | Szkoła | Punkty | Miejsce |
1. | Patrycja Wójcik | Szkoła Podstawowa w Pantalowicach | 16,8 | I |
2. | Martyna Hamryszczak | Szkoła Podstawowa w Hermanowicach | 15,5 | II |
3. | Jakub Skrzyszewski | Szkoła Podstawowa w Skołoszowie | 14,9 | III |
Szkoły Ponadgimnazjalne
Finał XLVII Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych:
Lp | Imię Nazwisko | Szkoła | Punkty | Miejsce |
1. | Jakub Fołta | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku | 15,8 | I |
2. | Patrycja Mołoń | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku | 14,9 | II |
3. | Joanna Czepiela | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku | 12,9 | III |
4. | Karolina Wasilewska | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku | 11,8 | IV |
Opiekunowie uczestników konkursu krasomówczego:
Lp. | Imię Nazwisko | Szkoła |
1. | Barbara Kiełb | Szkoła Podstawowa w Rogóżnie |
2. | Stanisława Kocuń | Szkoła Podstawowa w Skołoszowie |
3. | Jacek Makowiecki | Szkoła Podstawowa w Skołoszowie |
4. | Ewa Czech | Szkoła Podstawowa w Łętowni |
5. | Edyta Borowiak-Kocyła | Zespół Szkół w Grochowcach |
6. | Jolanta Siwak | Zespół Szkół w Ostrowie |
7. | Aneta Malicka | Szkoła Podstawowa w Ujkowicach |
8. | Monika Ciapa | Szkoła Podstawowa w Krzeczowicach |
9. | Anna Kula | Szkoła Podstawowa w Łętowni |
10. | Anna Pomianek | Zespół Szkół w Krównikach |
11. | Tomasz Frankiewicz | Zespół Szkół w Hermanowicach |
12. | Joanna Tereszkiewicz | Zespół Szkół w Nehrybce |
13. | Alicja Kalinowska | Szkoła Podstawowa w Ujkowicach |
14. | Joanna Szular | Szkoła Podstawowa NR 3 w Przeworsku |
15. | Aneta Żurawska | Szkoła Podstawowa w Przemyślu |
16. | Danuta Makowiecka | Szkoła Podstawowa w Sośnicy |
17. | Magdalena Słysz | Szkoła Podstawowa w Urzejowicach |
18. | Agata Szynal | Szkoła Podstawowa w Cieplicach |
19. | Monika Ciapa | Szkoła Podstawowa w Pantalowicach |
20. | Agnieszka Rogalska | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku |
21. | Alicja Danka | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku |
22. | Bogusława Chmura | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
23. | Ilona Sznajder-Jabłońska | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
24. | Wiesława Maciuła | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
25. | Joanna Dyrkacz | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
26. | Anna Kulas | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
27. | Agnieszka Kiszka | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
28. | Urszula Stich | Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku |
29. | Ewelina Czekaj | Zespół Szkół w Grochowcach |
Jury Konkursu:
Maria Głąb – Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku
Maria Pieniążek – Starostwo Powiatowe w Przeworsku
Klaudia Krupa – Starostwo Powiatowe w Przeworsku
Małgorzata Haspel – Oddział PTTK w Rzeszowie
Wojewódzki Konkurs Krasomówcy Dzieci i Młodzieży Szkolnej został zorganizowany dla 81 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych), ponadto w konkursie uczestniczyło 29 nauczycieli/opiekunowie, 5 członków Jury konkursu oraz rodzice, zaproszeni goście, organizatorzy.
Przewodniczący Konkursu Krasomówczego
Marian Dzimira
Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej
Realizacja Zdzislowicz.pl - Serwisy internetowe