Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

03.06.2019 r.
Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

30 maja br. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur uczestniczył w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla II grupy uczniów szkół podstawowych (powyżej 12 lat), który odbył się w Szkole Podstawowej w Tryńczy. Patronat honorowy nad imprezą objął m.in. Starosta Przeworski Bogusław Urban.

W turnieju udział wzięły zwycięskie drużyny z eliminacji powiatowych i miejskich. Do zmagań wojewódzkich zgłosiło się 19 drużyn. Powiat przeworski reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej im. gen. Antoniego Chruściela ps. "Monter" w Gniewczynie Łańcuckiej. Na zakończenie uczestnikom rywalizacji zostały wręczone puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy.

Organizatorami Finału Wojewódzkiego Turnieju byli: Polski Związek Motorowy – Zarząd Okręgowy w Rzeszowie, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie przy współudziale: Starostwa Powiatowego w Przeworsku, Gminy Tryńcza, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, Szkoły Podstawowej w Tryńczy, Automobilklubu Rzeszowskiego.

fot. Gmina Tryńcza

• Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym