Budowa chodnika w m. Urzejowice

08.05.2018 r.
Budowa chodnika w m. Urzejowice

Starosta Przeworski informuje, że w dniu 08.05.2018 r.  firma „DRO – BRUK” Bogdan Wojtuń z siedzibą w  Gniewczynie Trynieckiej rozpoczęła budowę chodnika w m. Urzejowice w ciągu drogi nr P1605R Urzejowice – Krzeczowice – Siennów w km 0+010 - 0+203. Wartość planowanych do wykonania robót wynosi  135 323,41 zł. Dofinansowanie w wysokości 50% tj. 67 662,0 zł zapewnia Gmina Przeworsk.

Za utrudnienia w ruchu podczas realizacji robót przepraszamy mieszkańców i wszystkich kierowców.