Charytatywny Zlot Motoryzacyjny

15.12.2023 r.

plakat

Otwarcie wystawy pokonkursowej IX edycji konkursu plastycznego na kartkę świąteczną

13.12.2023 r.

plakat

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Przeworsku (12.12.2023)

06.12.2023 r.

Obrazek

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu przeworskiego (osoby fizyczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich.

Badminton - Turniej finałowy programu Shuttle Time Województwa Podkarpackiego

29.11.2023 r.

Zgłoś swoje ulubione drzewo do konkursu Drzewo Roku

23.11.2023 r.

drzewo-roku

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to doskonała okazja do zaprezentowania polskich drzew z ciekawą historią. To także dobry pomysł na wypromowanie walorów przyrodniczych, turystycznych i kulturowych swojego miejsca zamieszkania czy regionu. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2024 czekamy do 30 listopada 2023 r. Zwycięskie drzewo będzie reprezentowało Polskę w międzynarodowym konkursie Europejskie Drzewo Roku 2025.