Poniżej zamieszczamy zmieniony rozkład jazdy "Pogórzanina" na najbliższy weekend.
SOBOTA 15.06.2019
Stacja Urzejowice godz. 17:30, Stacja Błękitna Armia
Stacja | Do Dynowa | Do Przeworska | ||
Odjazd | Przyjazd | Odjazd | Przyjazd | |
Przeworsk | 10:00 | - | - | 18:50 |
Urzejowice | 10:23 | 10:22 | 18:25 | 17:24 |
Kańczuga | 10:40 | 10:38 | 17:08 | 17:06 |
Łopuszka Mała (obok Zalewu) | 10:47 | 10:46 | 17:00 | 16:59 |
Łopuszka Wielka | 10:52 | 10:51 | 16:55 | 16:54 |
Manasterz | 11:01 | 11:00 | 16:47 | 16:46 |
Zagórze | 11:11 | 11:10 | 16:37 | 16:36 |
Hadle Szklarskie | 11:22 | 11:21 | 16:24 | 16:23 |
Jawornik Polski | 11:42 | 11:40 | 16:06 | 16:04 |
Szklary (obok tunelu) | 12:07 | 11:57 | - | - |
Szklary | 12:15 | 12:14 | 15:46 | 15:45 |
Bachórz | 12:31 | 12:28 | 15:29 | 15:24 |
Dynów | - | 12:45 | 15:10 | - |
NIEDZIELA 16.06.2019
Stacja Przeworsk, godz. 16:00, Koncert kapeli „TOŃKO” z Dynowa, org. MOK Przeworsk
Stacja | Do Dynowa | Do Przeworska | ||
Odjazd | Przyjazd | Odjazd | Przyjazd | |
Przeworsk | 9:00 | - | - | 15:55 |
Urzejowice | 9:23 | 9:22 | 15:30 | 15:29 |
Kańczuga | 9:40 | 9:38 | 15:13 | 15:11 |
Łopuszka Mała (obok Zalewu) | 9:47 | 9:46 | 15:05 | 15:04 |
Łopuszka Wielka | 9:52 | 9:51 | 15:00 | 14:59 |
Manasterz | 10:01 | 10:00 | 14:52 | 14:51 |
Zagórze | 10:11 | 10:10 | 14:42 | 14:41 |
Hadle Szklarskie | 10:22 | 10:21 | 14:29 | 14:28 |
Jawornik Polski | 10:42 | 10:40 | 14:11 | 14:09 |
Szklary (obok tunelu) | 11:07 | 10:57 | - | - |
Szklary | 11:15 | 11:14 | 13:51 | 13:50 |
Bachórz | 11:31 | 11:28 | 13:34 | 13:29 |
Dynów | - | 11:45 | 13:15 | - |
Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej
Realizacja Zdzislowicz.pl - Serwisy internetowe